www.ozpor.com.tr

Taşyünü Yalıtım

Modern yapıların vazgeçilmez özellikleri, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye koşullarında da “yalıtım malzemeleri” olarak tespit edilmektedir. Hacmi ve kullanım koşulları fark etmeksizin, inşa edilen her yapıda, ısı-nem-ses gibi faktörlere karşı yalıtım ürünleri monte edilmektedir.

Yalıtım malzemelerinin çeşitliliğinden dolayı, önemli bir masraf kalemi olarak da hesaplamalara dahil edilen ürünlerin daha efektif bir şekilde kullanılması amacıyla; ÖZPOR markası güvencesiyle seri üretim ve kalite kontrollerinin sağlandığı “taşyünü ürünleri” sunulmaktadır.

Taşyünü; ısı, ses, yangın yalıtımı sağlayan bir malzemedir. Bu malzeme, sağladığı avantajları hammaddesinden temin etmektedir. Taşyünü; volkanik kayaçlardan elde edilen minerallerin çok yüksek sıcaklıklarda eritilerek oluşturduğu elyaf konseptindeki yalıtım ürünleri olarak bilinmektedir.

ÖZPOR; dünya genelinde çeşitli formlarda üretilen ve kullanılan bu ürün üzerinde, yapılan Ar-Ge çalışmalarından elde edilen sonuçlarla ilaveler yapmaktadır ve özgün bir şekilde, yalıtım taleplerinin tam anlamıyla karşılanması amacıyla üretimlerine devam etmektedir.